Náš Statek Starý Týn

Nechte se inspirovat nebo jen ze zvědavosti virtuálně nakoukněte do našeho Statku a staňte se tak na chvíli „našimi návštěvníky”.

Náš Statek Starý Týn je místem kouzelným, kde je krásné uzařít sňatek, místem vhodným pro konání oslav rodinných či feremních večírků... Ale hlavně je místem, kterému my říkáme „Domov”. Máme to tady rádi a věříme, že náš vztah k místu i Statku je patrný už na první pohled z toho jaký ráz se mu snažíme vtisknout. Nahlédněte k nám prozatím alespoň touto virtuální formou a berte to jako pozvánku k opravdové návštěvě našeho Statku. 

Powered by Phoca Gallery

Komfortní Apartmány

Poskytujeme luxusní ubytování apartmánového typu s vysokým standardem. Apartmány jsou vybaveny samostatnou koupelnou, WC a samozřejmostí je i internetové připojení. V nabídce máme apartmány 2, 3 a 4 lůžkové.

DETAIL

Skupinové ubytování

Pro menší skupiny až 15 osob, trávících společnou dovolenou můžeme nabídnout skupinové ubytování v naší stylové Stodole. Jedná se o ubytování ve společném prostoru rozdělenám na jednotlivé "kóje" oddělené designovými závěsy. Kóje jsou pro 2 až 4 osoby. Sociální zařízení je společné v sousední budově.

DETAIL

Romantické Jurty

Pro romantické povahy a pro ty z vás, kteří chcete být přírodě nejblíže, nabízíme ubytování ve stanových Jurtách vybavených postelemi, el. přípojkou a osvětlením. Jurty jsou vyrobeny ze speciálních odolných a izolačních materiálů díky nimž poskytují dostatek komfortu od jara do podzimu. Jurty jsou určeny maximálně pro 4 osoby.

DETAIL

Copyright statekstarytyn.cz © 2023
Design + Build - NašeReklama.CZ