Párty a rodinné oslavy

Náš Statek Starý Týn je místem pro oslavy a párty přímo stvořeným. Je to krásné a klidné místo s dobrou dopravní dostupností s komfortním zázemím a servisem. Můžete slavit jak za slunného počasí na zastřešené terase či nekonečné zahradě tak i (a nejen) za deště v budově s prostorným sálem, barem a tanečním parketem. Poskytneme vám vše, co dělá oslavu oslavou a postaráme se, aby si oslavu užili opravdu všichni přítomní.

Proč slavit zrovna u nás? Těch důvodů je hned několik…

Oslava doma je milá, ale pracná a to před, při a dokonce i po oslavě. Slavení v restauraci naráží na problémy kam s dětmi, kde přespat a navíc né každá restaurace stojí v místě, které pohladí po duši. A párty na chatě, no ta je fajn, ale jen pro drsné-zálesácké povahy a né každá 60ti letá babička ocení palandu v podkroví.
… Takže jaké místo ideálně zvolit?  Posuďte sami - náš Statek Starý Týn maže všechny výše zmíněné nedostatky. Je obklopen přírodou, disponuje dokonalým zázemím velkého sálu s barem pro vlastní oslavu i případný tanec,  je vybaven profesionální kuchyní a také poskytne komfortní pohodlné ubytováním pro všechny zúčastněné. Navíc vám celou oslavu pomůžeme naplánovat a naše specialistka na interiérové dekorace  (… a manažerka Statku v jedné osobě, Maruška) vytvoří prostředí dokonale odpovídající vašim požadavkům na styl, v jakém chcete aby se oslava nesla. Barvy, květiny, rekvizity a dekorace - to jsou totiž čáry, kterým naše Maruška rozumí.
Nechte se tedy očarovat místem i vším, co vám náš Statek pro dokonalou oslavu nabízí…

 

Vy slavíte my se staráme…

Na každé oslavě má býti veselo. Tedy ideálně, když všichni zúčastnění mají dobrou náladu, protože si v klidu a bez starostí mohou užít vše, co ke správné oslavě patří - zábavu, dobré jídlo a pití a v pravý okažik i místo k odpočinku nebo spánku. 
V rámci našeho servisu vám pomůžeme s plánováním harmonogramu celé oslavy, sestavíme optimální jídelníček a dle vašich přání naplníme náš profesionální bar tím správným „střelivem”. Samozřejmostí je i rozplánování ubytování pro všechy účastníky oslavy.
Na základě letitých zkušeností s pořádáním oslav, víme že některé věci dělají jiní lépe - prostě je to tak a nebojíme se to přiznat. Tutíž některé, specifické doplňkové služby, ponecháváme na našich praxí ověřených partnerech, na které vás v případě zájmu nasměrujeme. Máme v naší databázi výborné DJ’s a cateringové společnosti, geniální fotografy a kameramany  a v neposlední řadě  i skvělé hudebníky a kapely.
Naším cílem je vidět, že si oslavu opravdu užíváte a na baru „netruchlíte”, ale sedíte z čiré radosti a chuti slavit. Takže naviděnou u baru!

Slavnostní hostina - kapacita

V souladu s požadovky na výzdobu a styl oslavy, ladíme a vybíráme pro každou oslavu i optimální rozložení  stolů. Vycházíme z předběžného počtu účastníků oslavy a zohledňujeme také požadavky na výzdobu a celkové pojetí oslavy.
Máme několik standardních, ověřených uspořádání stolů a dekorací. Nicméně vše je jen otázkou domluvy a tudíž dovolí-li to technické možnosti, rádi vyjdeme vstříc i vašim méně tradičním nápadům na zasedací pořádek či uspořádání stolů.
Povaha slavnostního sálu z něho dělá ideální prostor pro oslavy s počtem 80-120 osob. V případě příznivého počasí lze využít i kapacitu venkovní zastřešené verandy, a rozšířit tak celkovou kapacitu až na 150 osob.

Gastronomie

Slavit na lačno se nevyplácí, takže hlady vás trpěr určitě nenecháme. Máme k dispozici velkou, profesionálně vybavenou prostornou kuchyni, co by ideální zázemí pro cateringové týmy. Jednou z činností, které ponecháváme ostříleným expertům je právě příprava jídel včetně dobrot na rautových stolech. A věřte nám, nechat jídlo na expertech se nám vždy vyplatilo.
Gastro-manažeři s vámi proberou všechny možnosti ideálního menu tak, aby se vám již při povídání samotném o všech těch dobrotách sbíhali sliny.
Jako doplněk vysoké gastronomie vám můžeme nabídnout i venkovní grilování (plynový profi gastro grill) nebo romantickou „lidovou opékačku” přímo nad ohněm.

Ubytování 

Každý slavící a veselící se jednou musí unavit a odpadnout. A není nad to odpadnout do měkkého. Pro všechny poctivě slavící odpadlíky, ale i pro unavené babičky a uondaná dítka máme rozmanitou nabídku míst kam mohou složit své unavené hlavy .
V naší nabídce jsou plně vybavené krásné apartmány ve stylové Roubence, dvou či čtyřlůžkové pokoje ve Na staré sýpce a ve Stodole”. Pro nejromantičtější povahy máme připraveny 4 lůžkové plně vybavené Jurty(lampičky, postele, věšák na šaty,…).
Takže až vás přemůže únava - přejeme vám krásnou dobrou noc!

V.I.P. APARTMÁN - Redtractor (výlučně jen pro 2 osoby)
 
ROUBENKA - APARTMÁNY (celkem pro 7 osob):
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyčlůžko
 • V budově Roubenky v současné době probíhají dokončovací práce celkové rekonstrukce. Plánovaný termín dokončení rekonstrukce je květen 2024.
STARÁ SÝPKA - APARTMÁNY (celkem pro 12 osob):
 • 1x dvoulůžko
 • 1x dvoulůžko s přistýlkou
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyřlůžko
STODOLA (celkem pro 17 osob):
 • 15x společné spaní (sociální zabezpečení mimo budovu)
 • 1x dvoulůžkový apartmán
JURTY (celkem pro 48 osob) 
 • 12x čtyřlůžko

Doprava a parkování 

Jedna z věcí, která dělá náš Statek příjemným, je klid daný odstupem od „civilizačního ruchu”. Ale nebojte se, pěšky k nám chodit nemusíte, silnice k nám vede. Z hlavní silnice z města Úštěk (silnice Litoměřice-Česká Lípa) je to k nám necelé 2,5 km, takže z Úštěka jste u nás autem do 2 minut.
Bezpečná parkovací místa jsou k dispozici přímo v areálu Statku, a případně několik aut pojme i veřejný prostor na přilehlém náměstíčku.

ČASOVÁ DOSTUPNOST:
 • Praha-centrum … 1:20 (90 km)
 • Praha-letiště … 1:16 (82 km)
 • Litoměřice … 0:23 (20 km)
 • Česká Lípa … 0:23 (24km)
 • Roudnice n/L … 0:28 (27 km)
 • Ústí n/L … 0:30 (27 km)
 • Děčín … 0:35 (29km)
 • Mělník … 0:40 (39 km)
 • Teplice … 0:52 (48 km)
 • Most … 1:10 (64 km)
 • Chomutov … 1:30 (84 km)
 • Ale jde to i z New Yorku … 9:31 (6536 km)

Ceny a cenová nabídka

 Pro každou jednotlivou oslavu vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku vytvořenou na základě vašich specifických požadavků. Vaše požadavky s vámi probereme, společně vytvoříme komplexní podklady pro vypracování cenové nabídky a tu vám následně zašleme případně osobně probereme jednotlivé detaily.
Naším cílem je připravit váši „párty” tak, aby maximálně odpovídala všem vašim představám - a to i těm cenovým. Kontaktujte nás a společně vše potřebné probereme.

slavte na krásném místě uprostřed přírody a přitom s veškerým myslitelným komfortem.
U nás si oslavu dokonale užijE jak oslavenec, tak i ti, kdož plány na oslavu vymysleli - U nás prostě všichni jen slaví.

Rodinné oslavy
Rodinné oslavy
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodinné oslavy
Rodinné oslavy
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty
Rodiné oslavy a párty

Komfortní Apartmány

Poskytujeme luxusní ubytování apartmánového typu s vysokým standardem. Apartmány jsou vybaveny samostatnou koupelnou, WC a samozřejmostí je i internetové připojení. V nabídce máme apartmány 2, 3 a 4 lůžkové.

DETAIL

Skupinové ubytování

Pro menší skupiny až 15 osob, trávících společnou dovolenou můžeme nabídnout skupinové ubytování v naší stylové Stodole. Jedná se o ubytování ve společném prostoru rozdělenám na jednotlivé "kóje" oddělené designovými závěsy. Kóje jsou pro 2 až 4 osoby. Sociální zařízení je společné v sousední budově.

DETAIL

Romantické Jurty

Pro romantické povahy a pro ty z vás, kteří chcete být přírodě nejblíže, nabízíme ubytování ve stanových Jurtách vybavených postelemi, el. přípojkou a osvětlením. Jurty jsou vyrobeny ze speciálních odolných a izolačních materiálů díky nimž poskytují dostatek komfortu od jara do podzimu. Jurty jsou určeny maximálně pro 4 osoby.

DETAIL

 

DOTAZY a POPTÁVKA TERMÍNU

Uveďte termín, o který máte zájem.
Předběžný odhad
Budeme rádi, když nám prozradíte, jak jste se o našem Statku dozvěděli.
Předem vám za vaši sdílnost děkujeme.

Copyright statekstarytyn.cz © 2023
Design + Build - NašeReklama.CZ